خدمات شرکت

لیست خدمات گروه مهندسی سروش

پایگاه داده مکانی

آنالیز تصاویر ماهواره ای و هوایی

تهیه نقشه های موضوعی

پایگاه داده مکانی، محلی امن برای جمع آوری، ذخیره و انتقال داده های مکانی بین کاربران می باشد. این پایگاه قابلیت سفارشی سازی داشته و هر کاربر با پنل اختصاصی به داده ها و اطلاعات دسترسی دارد. این پایگاه همچنین قابلیت ارائه گزارش های روزانه را برای کاربر فراهم می آورد. برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاهده بسته های خرید کلیک کنید.

گروه مهندسی سروش عملیات آنالیز و استخراج اطلاعات از تصاویر ماهواره ای، هوایی و پهپاد را با دقت و سرعت بالا انجام می دهد. این عملیات منجر به تولید فرمت های مختلفی از اطلاعات شامل شیپ فایل، نقشه های اتوکد، فیلم و تصاویر تدوین یافته و همچنین گراف های متنوع می شود.

نقشه های موضوعی در دو بخش نقشه های طبیعی و نقشه های انسان ساخت مطرح می شود. از جمله نقشه های طبیعی پر کاربرد، نقشه توپوگرافی، زمین شناسی و پوشش گیاهی هستند. نقشه های انسان ساخت مربوط به سازه های انسان ساخت می باشد که به صورت نقشه های اتوکد  تهیه  و نمایش داده می شوند. تهیه نقشه با  نرم افزاهای تخصصی مانند ArcMap صورت می گیرند. جهت مشاهده انواع و هزینه تهیه نقشه ها کلیک کنید.

واقعیت های دیجیتالی

مدل سه بعدی جامد

طراحی و ساخت سنسورهای محیطی

واقعیت های دیجیتالی در دو بخش واقعیت افزوده و واقعیت مجازی تقسیم بندی می شود. واقعیت افزوده با اضافه کردن اطلاعات به دنیای واقعی قابل مشاهده است. واقعیت مجازی با ایجاد یک محیط کاملا دیجیتالی مشاهده اطلاعات را میسر می کد. گروه مهندسی سروش امکان مشاهده اطلاعات مکانی توسط واقعیت های دیجیتالی را امکان پذیر می کند. برای مشاهده جزئیات کلیک کنید.

ساخت مدل های سه بعدی جامد به کمک پرینتر های سه بعدی از جمله فعالیت های نوآورانه گروه مهندسی سروش است. این مدل ها به صورت مدل های ایستا و مدل های پویا قابل ارائه می باشند. دقت و ظرافت در این مدل ها بسیار بالا است و به همین دلیل امکان مشاهده جزئیات زیادی را برای کاربر فراهم می آورد.

از جمله دستگاه های جمع آوری اطلاعات، سنسورهای محیطی هستند که امکان جمع آورری داده را فراهم می آورند. این سنسور های محیطی قابلیت دریافت، ذخیره و انتقال داده در بخش های مختلف از جمله آلودگی ها را دارند. گروه مهندسی سروش بر روی طراحیو وتوسعه این سنسورها و دستگا هها فعالیت دارد. برای مشاهده کیت ها و سنسورها کلیک کنید.

مطالعات محیطی و زمین شناسی

ارزیابی چرخه حیات LCA

جانمایی و مکان یابی

مطالعات زمین شناسی مهندسی و ژئوتکنیکی نقش تعیین کننده ای را در طراحی و ساخت سازه ها و پروژه های صنعتی و معدنی دارا میباشد بطوریکه درصورت انجام مطالعات کافی و بکارگیری نتایج بدست آمده در طراحی، حتی در شرایط سخت زمین شناسی می تواند با موفقیت به انجام برسد در حالیکه مسائل پیش بینی نشده میتواند به تاخیرهای پرهزینه و تجدید طراحی منجر گردد.

ارزیابی چرخه حیات، یکی از روش های ارزیابی زیست محیطی است که امروزه به عنوان یکی از روش های استاندارد و پرکاربرد در ارزیابی محیط زیستی فرآیندها، محصولات و خدمات مورد استفاده قرار می گیرد. در واقع ارزیابی چرخه حیات به عنوان یکی از روش های ارزیابی زیست محیطی بعد از ارزیابی فنی و ارزیابی اقتصادی تکمیل کننده ضلع سوم یک ارزیابی پایدار است که کمک می کند تا علاوه بر ابعاد فنی و اقتصادی، از نظر محیط زیستی نیز با اطمینان خاطر اقدام کنیم.

مطالعات مکان یابی یکی از اقدام‌هاي کلیدي در فرایند احداث واحدهاي صنعتی یا خدماتی (طرح سرمایه گذاری) محسوب می‌شود که توجه به این مهم در موفقیت یک واحد صنعتی، نقش بسزایی دارد. اهمیت آن به این دلیل است که انتخاب اصولی یا غیر اصولی و نا صحیح مکان ایجاد یک طرح، می‌تواند آن را از سایر جنبه‌های بازار‌، فنی، مالی و اقتصادی نیز تحت تاثیر قرار دهد.

 

مشاوره

آموزش

گروه مهندسی سروش با بهره مندی از متخصصین مجرب آماده ارائه مشاوره به کاربران و مشتریان خود به صورت رایگان می باشد. جهت تکمیل و ارسال فرم درخواست مشاوره کلیک کنید.

آموزش فارغ التحصیلان دانشگاهی همیشه یکی از دغدغه های گروه مهندسی سروش بوده است. این گروه در نظر دارد تا برگزاری دوره های حضوری و مجازی، مهارت و دانش عملیاتی فارغ التحصیلان را بهبود و افزایش دهد. جهت مشاهده دوره ها و منابع آموزشی کلیک کنید.

اجرا شده توسط: همیار وردپرس